AVALEHT     ETTEVÕTTEST     RAAMATUPIDAMISTEENUSED     HINNAKIRI     VIITED     KONTAKT  
 
» ETTEVÕTTEST

Vaapur OÜ on alates aastast 2007 spetsialiseerunud raamatupidamisteenuse osutamisele väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele (üldiselt osaühingutele ja aktsiaseltsidele), mille juhid on leidnud, et nende igapäevase raamatupidamise korraldamisel on oluliselt soodsam ja mõttekam osta sisse vastavat teenust, kui palgata põhitöökohaga raamatupidaja.

Raamatupidamisteenuse sisseostmise põhieelisteks on:

  •  vähenevad ettevõtte raamatupidamisega seotud üldhalduskulud - raamatupidaja palk ning kaasnevad maksud (sotsiaal- ja töötuskindlustumaks), kontoriruumi rendikulud, igakuised bürookaubad ja sidekulud, oma raamatupidamistarkvara olemasolu ja hoolduskulud, raamatupidaja koolituskulud jpm;

  •  raamatupidamisteenuse maksumuse saab ettevõte täis ulatuses kuludesse kanda;

  • ettevõte maksab vaid tehtud töö eest, mitte tööl istutud aja eest.

Alles alustavate firmade puhul on raamatupidamisteenuse ostmine otstarbekas, sest üldjuhul on alustavatel ettevõtjatel vaja algselt teha palju investeeringuid erinevatesse seadmetesse, tööruumidesse, tarkvarasse, inimkapitali jne. Samal ajal ei pruugi ettevõtlus aga koheselt piisavas mahus käivituda, et oma raamatupidaja kohene palkamine otstarbekas oleks.

Raamatupidamisteenuse sisseostmisel on Teil võimalik pühenduda maksimaalselt põhitööle ning säästa oma aega ja raha.

Meie eesmärgiks on pakkuda klientidele kvaliteetset ja usaldusväärset teenust, töötades koos kliendiga välja just iga ettevõtte jaoks eraldi laitmatult töötava raamatupidamissüsteemi, arvestades ettevõtte eripära ja vajadusi. Seeläbi võtame enda kanda kliendi raamatupidamise, maksuarvestuse ja aruannete koostamise.

Meie raamatupidamisteenust on võimalik tellida nii täisteenusena kui ka osalise teenusena, valides endale vajaliku osa raamatupidamisest (nt vajadusel tellides vaid kord aastas majandusaasta aruande koostamise). Täiendame end pidevalt muutuva seadusandluse alal.

Raamatupidamisteenuse osutamisel on peamine, et töö oleks teostatud kvaliteetselt ning kindlasti on erinevate ettevõtetega tegeleval raamatupidajal oluliselt laiem silmaring kui ühe ettevõtte raamatupidajal.

 


Vaapur OÜ    Pärnu mnt. 130 VI korrus    11317    Tallinn     info[at]vaapur.ee    Tel: +372 6517 076    Faks +372 6517 074