AVALEHT     ETTEVÕTTEST     RAAMATUPIDAMISTEENUSED     HINNAKIRI     VIITED     KONTAKT  
 
» RAAMATUPIDAMISTEENUSED

Pakutav raamatupidamisteenus hõlmab kogu raamatupidamise korraldamist alates algdokumentide kontrollimisest ja sisestamisest, palgaarvestusest ja maksudeklaratsioonide esitamisest Maksu- ja Tolliametile kuni igakuise bilansi ja kasumiaruande ning majandusaasta aruande koostamiseni.

Tööks kasutame põhiliselt raamatupidamisprogrammi HansaRaama, kuid kliendi soovil või vajaduse korral teostame töid ka näiteks juba kliendi kasutuses oleva majandustarkvaraga (nt Directo äritarkvara).

Raamatupidamise korralduslik pool põhineb suures osas klientide poolt eelnevalt ettevalmistatud ja raamatupidaja kätte posti või e-maili teel ja/või isiklikult kohaletoimetatud algdokumentidel. Vastavalt kokkuleppele kliendiga toimub see kas üks või rohkem kordi kuus. Kokkuleppeliselt võib raamatupidaja teha tööd ka kliendi juures kohapeal.

Kogemustele tuginedes oskame klientidele soovitada, kuidas ja milliseid dokumente on vaja firma majandustegevuse adekvaatseks kajastamiseks. Meie eesmärk on pakkuda võimalikult pädevat teenust, mitte lihtsalt automaatset dokumentide arvutisse sisestamist.

   


Vaapur OÜ    Pärnu mnt. 130 VI korrus    11317    Tallinn     info[at]vaapur.ee    Tel: +372 6517 076    Faks +372 6517 074